درباره ما

داستان کوتاه اوتاناکار

درباره متخصصان خودروهای خاص شما

ما در تعمیرگاه گیربکس اوتاناکار به تک به تک مشتریانمان متعهدیم؛ شما یک عدد نیستید. بدون شما چیزی وجود ندارد. مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوناکار، ما با تجهیزات و مدیریتی ثابت و نوآورانه با طرز بی نظیری، احساس هماهنگی درونی را در کاری که در آن تخصص داریم به مشتریان ارائه می‌کنیم. برای بیش از 8 سال، تیم و گروهی از انواع متخصصان بی‌نظیر را گردآوردیم تا به مالکان خودرو در تهران و مناطق دیگر خدمات خود که در آن بهترین هستیم را به نحو احسنت ارائه کنیم. تیم مرکز تخصصی تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اوتاناکار درمورد کسب‌وکار خود و خدماتی که به مشتریانش ارائه می‌دهد همیشه پر از اشتیاق است و این اشتیاق سیری ناپذیر است. 

تیم مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اوتاناکار به عنوان قطب اصلی تعمیر و بازسازی انواع گیربکس‌های اتوماتیک و قطعات مربوطه، یکی از شناخته شده ترین مجموعه‌ها در خاورمیانه می‌باشد و توسعه‌گر سیستم های مختلف خودرویی در زمینه گیربکس اتوماتیک می‌باشد. این مجموعه درجهت گسترش و بهبود تکنولوژی برای بهینه‌سازی نسبت قیمت به کیفیت و دارا بودن قابلیت اتکا به بالاترین رده‌ها در این صنعت تلاش بسیاری کرده است. تیم ما به عنوان تنها نمایندگی در تهران، تضمین می‌کند که هم شما و هم وسیله نقلیه‌تان از لحظه‌ای که وارد مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوناکار او می‌شوید، توجهی را که شایستگی آن را دارید، دریافت خواهید کرد.

 

چرا ما را انتخاب میکنند؟

1- همیشه در کنار شما تا مطمئن برانید​

اوتاناکار بیش از 8 سال است که با تکیه بر تجربه خود و مدیرانش در حوزه  تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک  چینی ، کره ای ، ژاپنی ، آلمانی ، امریکایی ، فرانسوی ، ایتالیایی و … فعال بوده، هست و خواهد بود.

2- با ما اطمینان خاطر را تجربه کنید

مجموعه اوتاناکار با تکیه بر مدیران دوره دیده و مجرب خود این اطمینان رابه شما می دهد که با خیالی آسوده از انتخاب خود لذت ببرید.

3- گارانتی یک ساله تعمیرات

قطعات و تعمییرات گیربکس اتوماتیک خود را گارانتی کنید و یک سال ما همراه شماییم تا با خیال راحت محصولات و خدماتی با گارانتی داشته باشید.

4- مشاوره و عیب‌یابی رایگان

مشاوره و عیب‌یابی رایگان یکی از مزیت‌های همکاری با گروه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اوتاناکار می‌باشد و فقط کافیست با ما زنگ بزنید.

5- تمیز کار انجام میدهیم

ما با دقت و وسواسی کار خود را انجام می‌دهیم که گویی تنها شما هستید که ماشین با گیربکس اتوماتیک دارید.