خدمات ما

انواع خدمات اتوناکار

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر کردن گیربکس اتوماتیک با روشهای کمپانی سازنده و رعایت تمامی استانداردها مطابق با راهنمای تعمیرات شرکت سازنده مدل ماشین. عیب‌یابی تقه زدن گیربکس و گاز هرز خوردن تمامی گیربکس‌ ماشین‌ها با کمک گرفتن از دستگاه دیاگ و فلوچارت عیب‌یابی کمپانی سازنده خودرو. تعمیر کردن کامپیوتر گیربکس اتوماتیک جهت برطرف کردن عیب‌وایرادات گیربکس اتوماتیک که مربوط به کامپیوتر گیربکس اتوماتیک است. به روز رسانی کردن برنامه یونیت گیربکس اتوماتیک جهت بهتر شدن کیفیت عوض کردن گیربکس اتوماتیک. تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک شامل: -تعمیر گیربکس اتوماتیک AT -تعمیر گیربکس اتوماتیک CVT( تعمیر گیربکس سی وی تی) -تعمیر گیربکس اتوماتیک دبل کلاچ DCT -تعمیر گیربکس اتوماتیکAMT و ...

بازدید و سرویس‌های دوره‌ای گیربکس اتوماتیک

سرویس‌های دوره‌ای گیربکس اتوماتیک مسئله‌ای می‌باشد که نباید آن را دست‌کم گرفت. عملکرد یک گیربکس اتوماتیک بستگی زیادی به شرایط نگهداری و سرویس‌های دوره‌ای گیربکس و روغن گیربکس آن خواهد داشت؛ چرا که تمامی عملکرد گیربکس اتوماتیک یعنی همان عوض کردن دنده از طریق فشار حاصل از روغن صورت می‌گیرد. علایم آشکار برای این موضوع زمانی رخ می‌دهد که در حالت رانندگی پای خود را از روی پدال ترمز بردارید و بدون نیاز به فشار آوردن به پدال گاز خودروی شما حرکت خواهد کرد؛ به همین دلیل سرویس کردن به‌موقع و دوره‌ای خودرو کمک به‌سزایی در نحوه کار کردن گیربکس اتوماتیک خودروی شما می‌کند.

فروش گیربکس اتوماتیک

امروزه تعمیرات و سرویس‌دهی برای قطعات مختلفی که در خوردرو وجود دارد برای هر خودرویی لازم می‌باشد و این امر بیشتر از قبل پیشرفت نموده است. گیربکس‌های اتوماتیک هم از این قاعده‌ی کلی جدا نمی‌باشند و امروزه توسط بهترین تعمیرکاران گیربکس اتوماتیک در سرتاسر کشور مورد تعمیر و سرویس‌دهی قرار می‌گیرند. اگر شما هم جزو رانندگانی هستید که مدام از روی کنجکاوی قطعات مختلف خودرو را مورد بررسی قرار می‌دهید تا از ساختار آن‌ها سر در بیاورید، حتما با گیربکس‌های اتوماتیک و نحوه‌ی کارکرد آن‌ها هم آشنا هستید. امروز ما با اوتاناکار اینجا هستیم تا شما را با گیربکس‌های اتوماتیک و هر آنچه که می‌تواند در تعمیرات، سرویس‌دهی و خدمات پس‌ازفروش این گیربکس‌ها مؤثر باشد، آشنا کنیم.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اوتاناکار با سالها سابقه و تخصص در زمینه تعمیرات تمام انواع گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی از برندهای مرسدس بنز، BMW، پورشه، بورگوارد و سایر خودروهای خارجی، جهت تعمیرات تخصصی خودرو شما در خدمت شما عزیزان است. همانطور که می‌دانید گیربکس وظیفه‌ی انتقال نیروی موتور به چرخ‌ها را عهده دار است. از این رو سیستمی بسیار حیاتی و ضروری برای خودرو محسوب می‌شود و اگر این سیستم دچار نقصی شود، خودرو از حرکت خود  باز می ایستد. بنابراین رسیدگی و سرویس گیربکس اتوماتیک امری بسیار حیاتی محسوب خواهد شد. گیربکس اتوماتیک خودرو نسبت به گیربکس‌های دستی و معمولی شدیدا حساس تر بوده و به همین دلیل رسیدگی، سرویس و تعمیر آن باید در اولویت شما قرار گیرد.

یکی از مهم‌ترین مشکلات و دغدغه‌های دارندگان خودرو، خرابی و مشکلات مربوط به گیربکس بوده است و مهم تر از همه این‌ها پیدا کردن یک متخصص در زمینه تعمیرات و سرویس گیربکس است. ما سال‌هاست در ….. در زمینه تعمیرات فوق تخصصی گیربکس اتوماتیک به شکل کاملا حرفه‌ای فعالیت می‌کنیم و همواره میزبان و پذیرای شما عزیزان هستیم.

تعمیر و بازسازی توربین ماشین (کانورتور) شامل برخی از قطعات غیر الکترونیک داخل گیربکس است که یکی از بخش‌های حیاتی خودرو به شمار میرود و در صورت بروز خرابی، باعث کاهش عملکرد خودرو و افزایش هزینه‌های تعمیر خواهد شد.

اتوسرویس یک سرویس دوره ای برای ماشین می باشد که اکثر دارندگان ماشین توجه دقیقی به آن نمی‌کنند تا زمانی که خیلی دیر شود و متحمل هزینه‌های بسیار سنگین تعمیرات می‌گردند. به همین خاطر ما می‌توانیم به شما در این امر ارزشمند کمک کنیم.

تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک یکی از تخصصی‌ترین نوع تعمیرات برای خودروهای اتومات می‌باشد. مهندسین اوتاناکار با تجربه‌ای بسیار غنی در این زمینه آماده عیب یابی و نهایتا تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک خودروهای شما هستند.

نظرات مشتریان

سلام خدمت مجموع خوب و کار بلد اوتاناکار من یه مدتی بود 206 اتوماتم گاز هرز می‌خورد و من ماشینم‌رو پیش شما اوردم و با تشخیص درستی که دادید متوجه شدید که علتش از کمبود روغن گیربکسه که باعث شده بود روغن کافی پشت کاسه کلاچ‌ها و فرسودگی و مستهلک شدن صفحه کلاچ‌هام شده بود.

رضا اسدی

من رضایت خاطر کامل و صد در صد داشتم و مشخص هست که صادقانه کار می کنید و باعث افتخار است که با شما آشنا شدیم.

علیرضا مساوات

سلام من یه مدتی بود گیربکس ماشینم می‌کوبید بعد از مراجعه به تعمیرگاه تخصصی شما با تشخیص درستتون متوجه شدید که ایراد از  برق ماشینمه.

نعیمه مصطفوی

واقعا از تخصص و دانش کافی شما در زمینه کاری تان لذت بردم. بسیار از مجموعه اوتاناکار سپاسگزارم.

مرتضا کبکابی

خدمات گیربکس اتوماتیک در اوتاناکار

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک ماشین نیاز به دانش فنی و تجهیزات خاص دارد و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. برای جلوگیری از خرابی های ناگهانی در گیربکس اتوماتیک، بهتر است به صورت دوره ای گیربکس را بررسی و تعمیر کنید. همچنین، استفاده مناسب از ماشین و رعایت توصیه هایتولیدکننده ماشین نیز می‌تواند به کاهش خطر خرابی و افزایش عمر مفید گیربکس اتوماتیک کمک کند.

تعمیر توربین گیربکس اتوماتیک

برای تعمیر توربین گیربکس، ابتدا باید مشکلات و خرابی های آن شناسایی شود. سپس با توجه به نوع خرابی، می‌توان اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات مورد نیاز کرد. برای انجام این کار، باید از تیم‌های فنی استفاده می شود که با استفاده از ابزارهای تعمیر و نگهداری مناسب، مشکلات و خرابی های توربین گیربکس را رفع می کنند. علاوه بر این، برای جلوگیری از خرابی های آینده، توربین گیربکس باید به صورت دوره‌ای تعمیر و نگهداری شود.

تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک​

تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک باید حتما توسط افراد متخصص صورت گیرد و باید از قطعات با کیفیت بالا و ابزارهای تعمیر و نگهداری مناسب استفاده شود. همچنین، برای جلوگیری از خرابی های آینده، ساعت گیربکس اتوماتیک باید به درستی نگهداری شود و به طور مداوم مورد بررسی قرار گیرد. همچنین، مراجعه به مراکز تعمیرات معتبر و با سابقه می‌تواند به شما در تعمیر ساعت گیربکس اتوماتیک کمک کند و از ایجاد مشکلات بیشتر جلوگیری کند.

سرویس‌های دوره‌ای گیربکس اتوماتیک

خدمات سرویس دوره‌ای به مشتریان، یکی از خدمات اصلی اوتاناکار در تعمیر و نگهداری تجهیزات خودروی شما است. این خدمات شامل بررسی، تعمیر و نگهداری دوره ای تجهیزات مختلف می‌شود و به منظور حفظ عملکرد بهینه و کاهش خطر خرابی های ناگهانی ارائه می‌شود. با ارائه خدمات سرویس دوره ای، مشتریان می‌توانند به راحتی مشکلات و خرابی های پیش بینی نشده در تجهیزات را تشخیص داده و رفع کنند.

آخرین مطالب سایت

کاربرد دلکو

دلکو

قطعه دلکو توسط آقای چارلز کترینگ اختراع شده است و در سیستم برق‌رسانی خودروها به

کولر خودرو

کولر خودرو

دمای مناسب داخل کابین خودرو بسیار مهم است و بر تجربه و آسایش راننده و

فیس لیفت

فیس لیفت خودروها

روز به روز، صنعت خودروسازی با توسعه فناوری و نوآوری‌های جدید، به سرعت پیشرفت می‌کند

ما ادعایی درباره خود نداریم

بگذارید سابقه ما با شما حرف بزند